Med reservation för eventuella fel & ändringar. Skicka gärna in bilder till webmaster!
Här hittar du resultat utomlands >>

DATUM

PLATS

DOMARE

ARRANGÖR

RESULTAT

JANUARI

5/1 Göteborg Eva Nielsen, Sverige SKK int resultat >>
6/1 Göteborg Nina Karlsdotter, Sverige SKK int resultat >>

FEBRUARI

   
26/2 Upplands Väsby Audrie Benoit, Belgien SvVK off resultat >>

MARS

11/3 Strängnäs Åke Cronander, Sverige SKK int resultat >>
18/3 Boden

Marion Finney, Irland

SvVK off resultat >>
19/3 Malmö Panche Dameski, Makedonien SKK int resultat >>

APRIL

23/4 Västerås Magnus Hagstedt, Sverige SKK nat resultat >>

MAJ

6/5 Lidköping Torbjörn Skaar, Sverige SKK int resultat >>
20/5 Piteå Jetta Tschokkinen, Finland SKK nat inga delt.
20/5 Hässleholm Maria Teresa Fassio Durando, Italien SvVK off resultat >>
21/5 Hässleholm Nenne Runsten, Sverige SKK int resultat >>
28/5 Gimo Tino Pehar, Kroatien SKK int resultat >>

JUNI

3/6 Norrköping Nicklas Eriksson, Sverige SKK int  
4/6 Norrköping Per Iversen, Norge SKK int  
5/6 Norrköping Betty-Anne Stenmark, USA SKK int  
11/6 Leksand Gunilla Sandberg, Sverige SKK nat  
10/6 Vänersborg Karl-Erik Johansson, Sverige SKK nat resultat >>
17/6 Vännäs Zafra Sirik, Israel SvVK off resultat >>
17/6 Tånga Hed Marion Marpe SvVK off  
18/6 Vännäs Maria Gabriela Veiga, Portugal SKK int  
30/6 Gällivare Ekaterina Senashenko, Ryssland SKK int  

JULI

2/7 Borås Susan Carr, USA SKK nat  
7/7 Tvååker Eddie Patterson, Irland SKK int  
8/7 Tvååker Knut Blütcher, Norge SKK nat  
9/7 Alfta Marianne Holm, Finland SKK nat  
15/7 Piteå Hans Almgren, Sverige SKK int  
16/7 Råneå Ludovika Salmon, Italien SvVK off  
22/7 Köping Marie Gadolin, Sverige SKK int  
29/7 Ransäter Carl-Gunnar Stafberg, Sverige SKK int  
29/7 Strömsholm Emma North Row, Irland SvVK off  
30/7 Vilsta Mia Sandgren HK Inoff PM >>

AUGUSTI

5/8 Visby Petter Fodstad, Norge SKK nat  
5/8 Svenstavik Säde Hohteri, Finland SvVK off  
6/8 Svenstavik Anette Edlander, Sverige SKK int  
6/8 Visby Kevin Maye, Ireland SKK int  
12/8 Överkalix Kresten Scheel, Danmark SKK nat  
12/8 Askersund Antonio Di Lorenzo, Norge SKK int  
13/8 Ronneby George Schogol SKK int  
19/8 Eskilstuna Brett Hamilton, Australien SKK nat  
19/8 Bjurholm Djordje Tesic, Ungern SvVK off  
20/8 Norrköping Henrik Härling, Sverige SKK nat  
27/8 Märsta Åke Cronander, Sverige SKK nat  
27/8 Ljungskile Juha Kares, Finland SKK nat  

SEPTEMBER

2/9 Sandviken Peter Friedrich, Tyskland SKK int  
3/9 Öland Åke Cronander, Sverige SKK nat  
9/9 Lund Gabriele Schröter, Tyskland SvVK off  
10/9 Eslöv Eva Liljekvist Borg, Sverige SKK int  
10/9 Gimo Bengt-Åke Bogren, Sverige SKK nat  

OKTOBER

7/10 Sundsvall - SvVK off  
8/10 Sundsvall Jo Kramer, Australien SKK int  
14/10 Boden Marion Marpe, Tyskland SvVK off  
22/10 Vallentuna - SvVK off  

NOVEMBER

3/11 Växjö Laura Cox, Irland SKK int  

DECEMBER

16/12 Stockholm Peter Friedrich, Tyskland SKK int
SE V-17
 

INOFFICIELLA UTSTÄLLNINGAR

25/3 Floby Helén Wieslander SvIVK inoff resultat >>