Med reservation för eventuella fel & ändringar. Skicka gärna in bilder till webmaster!
Här hittar du resultat utomlands >>

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT

JANUARI

6/1 Göteborg Moa Persson, Sverige SKK nord resultat >>
7/1 Göteborg Benny Blid von Schedvin, Sverige SKK int resultat >>

FEBRUARI

   
         

MARS

24/3 Boden Rasma Ergle, Lettland SvVK off resultat >>
25/3 Upplands Väsby Åke Cronander, Sverige SvVK off resultat >>
31/3 Malmö Thomas Hehir, Irland SKK int resultat >>

APRIL

7/4 Sundsvall Christophe Coppel, Frankrike SvVK off resultat >>
8/4 Sundsvall Ian Finney, Irland SKK nat resultat >>
29/4 Västerås Jussi Liimatainen, Finland SKK nat  

MAJ

12/5 Lidköping Eva Liljekvist Borg, Sverige SKK nord resultat >>
19/5 Hässleholm Ludovica Salomon, Italien SvVK off resultat >>
20/5 Hässleholm Kitty Sjong, Danmark SKK nord resultat >>
26/5 Piteå Zafra Sirik, Israel SKK nat inga delt.
27/5 Gimo Juha Kares, Finland SKK nord resultat >>

JUNI

3/6 Norrköping Diane Stewart-Ritchie, Irland SKK nat resultat >>
9/6 Vänersborg Eli-Marie Klepp, Norge SKK nord resultat >>
10/6 Leksand Tomas Rohlin, Danmark SKK nat resultat >>
16/6 Vännäs Annette Bystrup, Danmark SKK nat resultat >>
16/6 Tånga Hed Wilfriede Schwerm-Hahne, Tyskland SvVK off  
17/6 Vännäs Kristin Kerem, Estland SvVK off resultat >>
30/6 Gällivare Darco Korosec, Slovenien SKK nord  
30/6 Alfta Barbara Ruth Smith, Sverige SKK nat  

JULI

1/7 Borås Åge Gjetnes, Norge SKK nat  
6/7 Tvååker Nicklas Eriksson, Sverige SKK nord  
7/7 Tvååker Lyn Appleby, Irland SKK nat  
14/7 Piteå Tim Finney, Irland SKK int  
15/7 Råneå Björn Fritz, Tyskland SvVK off  
21/7 Västerås Eva Liljekvist Borg, Sverige SKK nord  
28/7 Strömsholm Helen Stein, USA SvVK off  
29/7 Strömsholm Jana Brinlee, USA HK inoff PM >>
29/7 Ransäter Anette Edlander, Sverige SKK nord  

AUGUSTI

4/8 Svenstavik Ingela Kyrklund, Sverige SvVK off  
4/8 Märsta Guido Schäfer, Tyskland SKK int  
5/8 Svenstavik Outi Piisi-Putta, Finland SKK nord  
11/8 Askersund Gunilla Sandberg, Sverige SKK nat  
11/8 Bjurholm Eli-Marie Klepp, Norge SvVK off  
11/8 Ronneby Christina Epifani, Italien SvVK off  
12/8 Ronneby Bo Bengtsson, USA SKK nat  
18/8 Eskilstuna Carina Ekwall, Sverige SKK nat  
19/8 Överkalix Marianne Holm, Finland SKK nat  
19/8 Norrköping Gabriel Valdez, Brasilien SKK nord  
25/8 Visby Lotte Jörgensen, Danmark SKK nat  
25/8 Ljungskile Liz-Beth C Liljeqvist, Sverige SKK nat  
26/8 Visby Kitty Sjong, Danmark SKK int  

SEPTEMBER

1/9 Böda Sand Marie Gadolin, Sverige SKK nat  
2/9 Högbo Bo Skalin, Sverige SKK nord  
8/9 Tånga Hed - SvVK off  
9/9 Gimo Annette Bystrup, Danmark SKK nat  
22/9 Boden Göran Bodegård, Sverige SvVK off  
23/9 Eslöv Eeva Resko, Finland SKK nat  

OKTOBER

7/10 Sundsvall Kjell Lindström, Sverige SKK int  
13/10 Enköping - SvVK off  

NOVEMBER

4/11 Växjö Sylvie Desserne, Frankrike SKK int  

DECEMBER

9/12 Stockholm Harto Stockmari, Finland SKK nord
SE V-18
 
         

Inofficiella utställningar