Med reservation för eventuella fel & ändringar. Skicka gärna in bilder till webmaster!
Här hittar du resultat utomlands >>

DATUM

PLATS

DOMARE

ARRANGÖR

RESULTAT

JANUARI

5/1 Göteborg Eva Nielsen, Sverige SKK int resultat >>
6/1 Göteborg Nina Karlsdotter, Sverige SKK int resultat >>

FEBRUARI

   
26/2 Upplands Väsby Audrie Benoit, Belgien SvVK off resultat >>

MARS

11/3 Strängnäs Åke Cronander, Sverige SKK int resultat >>
18/3 Boden

Marion Finney, Irland

SvVK off resultat >>
19/3 Malmö Panche Dameski, Makedonien SKK int resultat >>

APRIL

23/4 Västerås Magnus Hagstedt, Sverige SKK nat resultat >>

MAJ

6/5 Lidköping Torbjörn Skaar, Sverige SKK int resultat >>
20/5 Piteå Jetta Tschokkinen, Finland SKK nat inga delt.
20/5 Hässleholm Maria Teresa Fassio Durando, Italien SvVK off resultat >>
21/5 Hässleholm Nenne Runsten, Sverige SKK int resultat >>
28/5 Gimo Tino Pehar, Kroatien SKK int resultat >>

JUNI

3/6 Norrköping Nicklas Eriksson, Sverige SKK int resultat >>
4/6 Norrköping Per Iversen, Norge SKK int resultat >>
5/6 Norrköping Betty-Anne Stenmark, USA SKK int resultat >>
11/6 Leksand Gunilla Sandberg, Sverige SKK nat resultat >>
10/6 Vänersborg Karl-Erik Johansson, Sverige SKK nat resultat >>
17/6 Vännäs Zafra Sirik, Israel SvVK off resultat >>
17/6 Tånga Hed Anette Edlander, Sverige SvVK off resultat >>
18/6 Vännäs Maria Gabriela Veiga, Portugal SKK int resultat >>
30/6 Gällivare Ekaterina Senashenko, Ryssland SKK int resultat >>

JULI

2/7 Borås Susan Carr, USA SKK nat resultat >>
7/7 Tvååker Eddie Patterson, Irland SKK int resultat >>
8/7 Tvååker Knut Blütcher, Norge SKK nat resultat >>
9/7 Alfta Marianne Holm, Finland SKK nat resultat >>
15/7 Piteå Hans Almgren, Sverige SKK int inga delt.
16/7 Råneå Ludovika Salmon, Italien SvVK off inga delt.
22/7 Köping Marie Gadolin, Sverige SKK int resultat >>
29/7 Ransäter Carl-Gunnar Stafberg, Sverige SKK int resultat >>
29/7 Strömsholm Emma North Row, Irland SvVK off resultat >>
30/7 Vilsta Mia Sandgren HK Inoff resultat >>

AUGUSTI

5/8 Visby Petter Fodstad, Norge SKK nat resultat >>
5/8 Svenstavik Säde Hohteri, Finland SvVK off resultat >>
6/8 Svenstavik Anette Edlander, Sverige SKK int resultat >>
6/8 Visby Kevin Maye, Ireland SKK int resultat >>
12/8 Överkalix Kresten Scheel, Danmark SKK nat inga delt.
12/8 Askersund Antonio Di Lorenzo, Norge SKK int resultat >>
13/8 Ronneby George Schogol SKK int resultat >>
19/8 Eskilstuna Brett Hamilton, Australien SKK nat resultat >>
19/8 Bjurholm Djordje Tesic, Ungern SvVK off inga delt.
20/8 Norrköping Henrik Härling, Sverige SKK nat resultat >>
27/8 Märsta Åke Cronander, Sverige SKK nat resultat >>
27/8 Ljungskile Ann-Christin Johansson, Sverige SKK nat resultat >>

SEPTEMBER

2/9 Sandviken Peter Friedrich, Tyskland SKK int resultat >>
3/9 Öland Åke Cronander, Sverige SKK nat inga delt.
9/9 Lund Gabriele Schröter, Tyskland SvVK off resultat >>
9/9 Gimo  Bengt-Åke Bogren, Sverige  SKK nat resultat >>
10/9 Eslöv Eva Liljekvist Borg, Sverige SKK int  

OKTOBER

7/10 Timrå Rudi Brandt, Danmark SvVK off  
8/10 Sundsvall Jo Kramer, Australien SKK int  
14/10 Boden Marion Marpe, Tyskland SvVK off  
22/10 Vallentuna Iren Naarits, Estland SvVK off  

NOVEMBER

3/11 Växjö Laura Cox, Irland SKK int  

DECEMBER

16/12 Stockholm Peter Friedrich, Tyskland SKK int
SE V-17
 

INOFFICIELLA UTSTÄLLNINGAR

25/3 Floby Helén Wieslander SvIVK inoff resultat >>