Med reservation för eventuella fel & ändringar. Skicka gärna in bilder till webmaster!
Här hittar du resultat utomlands >>

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT

JANUARI

9 Göteborg Benny Blidh von Schedvin, Sverige SKK int resultat >>
10 Göteborg José Vidal Montero, Spanien SKK int resultat >>

MARS

12 Strängnäs Per Lundström, Sverige SKK int resultat >>
19 Boden

Eli-Marie Klepp, Norge

SvVK off inga delt.
19 Malmö Marija Kavcic, Slovenien SKK int resultat >>
20 Upplands Väsby Gino Decruy, Belgien SvVK off resultat >>

APRIL

9 Sundsvall Åge Gjetnes, Norge SvVK off resultat >>
10 Sundsvall Livija Zizevske, Litauen SKK nat resultat >>
23 Västerås Jean-Francois Vanaken, Belgien SKK nat resultat >>

MAJ

7 Lidköping Annukka Paloheimo, Finland SKK int resultat >>
14 Landskrona Kalen Dumke, USA SvVK off resultat >>
21 Hässleholm Karl-Erik Johansson, Sverige SKK int resultat >>
28 Österbybruk Gerard Cox, Irland SKK int resultat >>
29 Piteå Kitty Sjong, Danmark SKK nat resultat >>

JUNI

5 Norrköping Tino Pehar, Kroatien SKK nat resultat >>
11 Vänersborg Nils Molin, Sverige SKK int resultat >>
18 Vännäs Beatrix Maerki Casanova, Schweiz SKK nat resultat >>
19 Leksand Kurt Nilsson, Sverige SKK int resultat >>
19 Vännäs Roberto Posa, Schweiz SvVK off resultat >>
25 Tånga Hed Moa Persson, Sverige SvVK off inga delt.

JULI

3 Gällivare Eva Liljekvist Borg, Sverige SKK int resultat >>
3 Borås Hans Erhard Grüttner SKK nat resultat >>
8 Tvååker Rony Doedijns, Holland SKK int resultat >>
9 Tvååker Gerard Jipping, Holland SKK nat resultat >>
9 Alfta Wera Hübenthal, Norge SKK int resultat >>
16 Råneå Carina Ekwall, Sverige SvVK off resultat >>
17 Piteå Salvatore Tripoli SKK int resultat >>
23 Köping Yochai Barak Lifac, Israel SKK int resultat >>
30 Strömsholm Brett Hamilton, Australien SvVK off resultat >>
31 Vilsta Björn Fritz, Tyskland HK inoff  
31 Ransäter Bertil Lundgren, Sverige SKK int resultat >>

AUGUSTI

6 Visby

Nicklas Eriksson, Sverige

SKK nat resultat >>
6 Svenstavik Brit Schöne Brodwall, Norge SvVK off resultat >>
7 Visby Karl-Erik Johansson, Sverige SKK int resultat >>
7 Svenstavik Jetta Tschokkinen SKK int resultat >>
13 Askersund Göran Bodegård, Sverige SKK int resultat >>
14 Ronneby Lotte Jörgensen, Danmark SKK nat resultat >>
14 Överkalix Athanasios Garivaldis, Grekland SKK nat resultat >>
20 Eskilstuna Liz-Beth Carlsson Liljeqvist, Sverige SKK nat resultat >>
20 Bjurholm Andreja Novak, Slovenien SvVK off inga delt.
21 Norrköping Andrew Brown, Australien SKK int resultat >>
27 Ljungskile Henrik Johansson, Sverige SKK nat resultat >>

SEPTEMBER

3 Sandviken Aida Rivera Franco, Colombia SKK int resultat >>
4 Öland Anita Whitmarsh, Sverige SKK nat resultat >>
10 Eslöv Magnus Hagstedt, Sverige SKK int resultat >>
11 Gimo Per Lundström, Sverige SKK nat resultat >>
11 Lund Trevor Hiscock, Sydafrika SvVK off resultat >>

OKTOBER

9 Enköping Tony Rainey, Irland SvVK off resultat >>
16 Sundsvall Jocelyne M Gagne, Kanada SKK int resultat >>
22 Boden Felicity Thompson SvVK off resultat >>

NOVEMBER

6 Växjö Elina Haapaniemi, Finland SKK int resultat >>

DECEMBER

2 Stockholm Björg Foss, Norge SKK int resultat >>
4 Stockholm Kari Järvinen, Finland SKK int
SE V-16
resultat >>