Med reservation för eventuella fel & ändringar. Skicka gärna in bilder till webmaster!
Här hittar du resultat utomlands >>

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT

JANUARI

3 Göteborg Anette Edlander, Sverige SKK int resultat >>
4 Göteborg Gabriel Valdez, Colombia SKK int resultat >>

FEBRUARI

21 Upplands Väsby Bitte Ahrens, Italien SvVK off resultat >>

MARS

14 Strängnäs Barbara Ruth Smith, Sverige SKK int resultat >>
21 Boden Unto Timonen, Finland SvVK off resultat >>
29 Malmö Alenka Pokorn, Slovenien SKK int resultat >>

APRIL

4 Kista Jill Peak, England SKK int,
SE V-15
resultat >>
26 Västerås Kurt Nilsson, Sverige SKK nat resultat >>

MAJ

2 Lidköping Saija Juutilainen, Finland SKK int resultat >>
9 Munka Ljungby Rudi Brandt, Danmark SvVK off resultat >>
16 Piteå Tarmo Viirtelä, Finland SKK nat inga anm
17 Hässleholm Ole Staunskjaer SKK int resultat >>
30 Österbybruk Harto Stockmari, Finland SKK int resultat >>

JUNI

6 Vänersborg Barbara Ruth Smith, Sverige SKK nat resultat >>
7 Norrköping Antoaneta Penkova SKK nat resultat >>
13 Vännäs Åke Cronander, Sverige SKK nat inga anm
14 Vännäs Henrik Härling, Sverige SvVK off resultat >>
14 Avesta Elisabeth Janzon, Sverige SKK int resultat >>
20 Tånga Hed Rasma Ergle, Lettland SvVK off resultat >>
28 Gällivare Theo Leenen, Belgien SKK int inga anm
28 Borås Sandra Terzic, Kroatien SKK nat resultat >>

JULI

4 Piteå Gerard Cox, Irland SKK int resultat >>
5 Råneå Colleen Khoury, Australien SvVK off resultat >>
5 Alfta Tuula Savolainen, Finland SKK nat resultat >>
10 Tvååker Carl-Gunnar Stafberg, Sverige SKK int resultat >>
11 Tvååker Åge Gjetnes, Norge SKK nat resultat >>
18 Köping Nenne Runsten, Sverige SKK int resultat >>
25 Ransäter William E Usherwood, USA SKK int resultat >>
25 Strömsholm André v d Broek, Holland SvVK off resultat >>
26 Strömsholm Tanya Ahlman-Stockmari, Finland HK inoff resultat >>

AUGUSTI

1 Svenstavik Petter Fodstad, Norge SvVK off resultat >>
2 Svenstavik Björg Foss, Norge SKK int resultat >>
8 Askersund Anette Edlander, Sverige SKK nat resultat >>
9 Ronneby Gunnar Nymann, Danmark SKK int resultat >>
15 Eskilstuna Kjell Lindström, Sverige SKK nat resultat >>
15 Bjurholm Markku Mähönen, Finland SvVK off resultat >>
16 Norrköping Birgitta Svarstad, Sverige SKK int resultat >>
22 Täby Marie Gadolin, Sverige SKK nat resultat >>
23 Backamo Åke Cronander, Sverige SKK nat resultat >>
23 Överkalix Anette Edlander, Sverige SKK nat inga anm
29 Visby Aleš Novak, Slovenien SKK nat resultat >>
30 Visby Gunnar Nymann, Danmark SKK int resultat >>
31 Visby Ian Rasmussen, Australien SvVK off resultat >>

SEPTEMBER

5 Öland Marie Gadolin, Sverige SKK nat resultat >>
12 Eslöv Lessi Tchistiakova, Ryssland SKK nat resultat >>
13 Lund Graham Hill, England SvVK off resultat >>
13 Högbo Bruk Markku Mähönen, Finland SKK int resultat >>
26 Boden Matha Heine, Tyskland SvVK off inga anm

OKTOBER

10 Sundsvall Tuula Plathan, Finland SKK int resultat >>
11 Timrå Regina Tromp-Pruijn, Holland SvVK off resultat >>
18 Vallentuna Karl-Erik Johansson, Sverige SvVK off resultat >>
30 Växjö Inga Siil, Estland SKK int resultat >>

NOVEMBER

DECEMBER

12 Stockholm Pat Mowbray-Morgan, USA SKK int
NORD V-15
resultat >>